Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po - Pá: 9.00 - 16.00 hod.
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. GPS lokátory
  3. Osobní GPS lokátor - karta - TK-STAR

Osobní GPS lokátor - karta - TK-STAR

Velmi lehký a tenký GPS lokátor vhodný pro sledování pohybu zaměstnanců, seniorů, dětí a blízkých osob. Tento model disponuje novou funkcí, díky které... celý popis
Dostupnost
Ihned 10 ks
2 492 Kč
2 059,50 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:TK912
Kompletní specifikace

Velmi lehký a tenký GPS lokátor vhodný pro sledování pohybu zaměstnanců, seniorů, dětí a blízkých osob. Tento model disponuje novou funkcí, díky které můžete nastavit časové rozmezí, ve kterém má lokalizátor odesílat svou polohu. Díky tomu snížíte spotřebu baterie na minimum.

GPS tracker TK912 Vám umožní sledovat svou polohu prostřednictvím SMS zprávy, ve které obdržíte odkaz na Google mapy s vyobrazením své polohy. Díky funkci GPRS je možné lokátor sledovat online prostřednictvím Vašeho prohlížeče, nebo pomocí mobilní aplikace. Díky této funkci můžete sledovat jeho akuální polohu, pohyb, rychlost a historii pohybu na mapě.

JEDNORÁZOVÉ SLEDOVÁNÍ POLOHY

Tento režim je ideální v případě, kdy nevyžadujete sledování lokátoru v reálném čase na mapě, ale spokojíte se pouze se žjištěním jeho aktuální polohy. Tímto způsobem také dosáhnete nejvyšší možné úspory baterie v lokátoru. Lokátor (dle nastavení) zůstává v režimu spánku a probouzí se pouze tehdy, když chcete znát jeho polohu, nebo informace o jeho stavu.

Lokátor prozvoníte, nebo na něj zašlete příslušný příkaz a v zápětí obdržíte SMS zprávu s údaji o stavu baterie, aktuální rychlosti, údaje o zeměpisné šířce, délce a odkaz na mapy. Po rozkliknutí okazu se Vám zobrazí aktuální poloha Vašeho lokátoru zobrazená na mapě.

SLEDOVÁNÍ V REÁLNÉM ČASE

Pokud chcete mít detailní přehled o pohybu lokátoru, zvolíte tento režim. Po správném nastavení lokátoru můžete v aplikaci pro chytré telefony, nebo v přohlížeči Vašeho počítače, sledovat pohyb lokátoru v reálném čase, zobrazit si historii pohybu za libovolné časové období, nastavit si GEO-plot a využívat mnoho dalších funkcí.

Veškeré nastavení je velmi snadné, ale v případě zájmu jej provedeme za Vás. Nastavení, včetně přístupu k ONLINE sledování, od nás obdržíte zcela zdarma. Můžete tak pod jedním účtem sledovat jeden, nebo i více lokátorů bez měsíčních poplatků.

FUNKCE SOS

Lokátor disponuje SOS tlačítkem, které slouží pro ochranu jeho uživatele. Pokud by došlo ke krizové situaci (napadení, nehoda), uživatel krátce podrží tlačítko pro SOS. Následně dojde ke kontaktování přednastavených telefonních čísel.

Pokud bude například nositelem lokátoru senior, který upadne, může si stiskem tlačítka přivolat pomoc. Lokátor zkontaktuje veškerá přednastavená čísla (např. rodinu) a všem včetně žádosti o pomoc zašle aktuální polohu uživatele.


GEO PLOT

Pokud aktivujete funkci GEO-plotu, na mapě si nastavíte oblast, ve které se lokátor standardně může pohybovat. Jakmile dojde k opuštění tohoto prostoru, lokátor Vás na vzniklou situaci upozorní.

ODPOSLECH

Tento model lokátoru podporuje funkci odposlechu. Pokud je tato funkce nastavena a vy na lokátor zavoláte, automaticky se hovor spojí, aniž by došlo k jakémukoliv upozornění nositele lokátoru. Můžete tedy poslouchat, co se děje v okolí Vaší dcery, syna, nebo třeba zaměstnance.

Funkce:

- Nastavení pracovního času (od kolika do kolika hodin má lokalizátor odesílat polohu)
- Sledování pohybu v reálném čase
- Zjištění polohy v místech bez signálu GPS
- Určování polohy pomocí GPS+GSM modulu
- Zobrazení historie pohybu
- Funkce GEO-plotu
- Upozornění na pohyb
- Upozornění na překročení přednastavené rychlosti
- Možnost odposlechu okolí lokátoru
- Upozornění na nízký stav baterie
- Otřesový alarm
- SOS tlačítko
- Režim spánku pro maximální úsporu baterie

Technická specifikace:

- Rozměr: 86 x 54 x 6mm
- Váha: 50g
- Síť: GSM/GPRS
- GPS chip: UBLOX
- Citlivost GPS: -159dBm
- Provozní teplota: -20 až +55°C
- Kapacita baterie: 1200mAh
- Výdrž na jedno nabití (stand-by): 288 hodin

Balení obsahuje:

  • Lokátor TK912
  • USB dobíjecí kabel
Zboží zařazeno v kategoriích
Proč nakoupit u nás?
  • Test každého produktu před odesláním.
  • Odeslání zásilky do 2 pracovních dnů.
  • Telefonická technická podpora.
  • Bezproblémové odstoupení od smlouvy do 14 dnů.
Kontakt
Po - Pá: 9.00 - 16.00 hod.