Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po - Pá: 9.00 - 16.00 hod.
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. GPS lokátory
  3. OBD2 GPS lokátor - TKSTAR

OBD2 GPS lokátor - TKSTAR

GPS lokátor TK816 je vhodný především pro uživatele, jejichž automobil disponuje OBD portem pro diagnostiku. Díky tomuto portu dochází k napájení loka... celý popis
Dostupnost
Do 30 dnů.
2 123 Kč
1 754,55 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:TK816
Kompletní specifikace

GPS lokátor TK816 je vhodný především pro uživatele, jejichž automobil disponuje OBD portem pro diagnostiku. Díky tomuto portu dochází k napájení lokalizátoru a není tedy nutné připojovat lokátor pomocí kabelů k okruhu automobilu, nebo jej dobíjet.

OBD lokátor disponuje záložní baterií pro případ, kdy by v případě krádeže automobilu mohlo dojít k odpojení autobaterie. Tato baterie zajišťuje napájení lokátoru v situacích, kdy není napájen OBD port - např. i v případě odtažení vozidla.

Polohu lze sledovat jednorázově SMS zprávami, nebo prozvoněním lokátoru, po kterém obdržíte SMS zprávu s údaji o stavu lokátoru a rovněž i odkaz na Google mapy s vyobrazením přesné polohy lokátoru. Po aktivaci GPRS přenosu lze lokátor sledovat v reálném čase prostřednictvím prohlížeče, nebo aplikace pro chytré telefony. V tomto režimu lze rovněž sledovat historii pohybu, rychlosti, generovat knihu jízd, nebo si například nastavit GEO-plot.

JEDNORÁZOVÉ SLEDOVÁNÍ POLOHY

Tento režim je ideální v případě, kdy nevyžadujete sledování lokátoru v reálném čase na mapě, ale spokojíte se pouze se žjištěním jeho aktuální polohy. Tímto způsobem také dosáhnete nejvyšší možné úspory baterie v lokátoru. Lokátor (dle nastavení) zůstává v režimu spánku a probouzí se pouze tehdy, když chcete znát jeho polohu, nebo informace o jeho stavu.

Lokátor prozvoníte, nebo na něj zašlete příslušný příkaz a v zápětí obdržíte SMS zprávu s údaji o stavu baterie, aktuální rychlosti, údaje o zeměpisné šířce, délce a odkaz na mapy. Po rozkliknutí okazu se Vám zobrazí aktuální poloha Vašeho lokátoru zobrazená na mapě.

SLEDOVÁNÍ V REÁLNÉM ČASE

Pokud chcete mít detailní přehled o pohybu lokátoru, zvolíte tento režim. Po správném nastavení lokátoru můžete v aplikaci pro chytré telefony, nebo v přohlížeči Vašeho počítače, sledovat pohyb lokátoru v reálném čase, zobrazit si historii pohybu za libovolné časové období, nastavit si GEO-plot a využívat mnoho dalších funkcí.

Veškeré nastavení je velmi snadné, ale v případě zájmu jej provedeme za Vás. Nastavení, včetně přístupu k ONLINE sledování, od nás obdržíte zcela zdarma. Můžete tak pod jedním účtem sledovat jeden, nebo i více lokátorů bez měsíčních poplatků.

KNIHA JÍZD

Díky online sledování lokátoru v reálném čase můžete získat i knihu jízd k vozidlu, ve kterém je lokátor umístěn. V systému si snadno vygenerujete nájezd kilometrů, nebo spotřebu paliva za libovolné období. Knihu jízd můžete generovat pro každý lokátor zvlášť, nebo souhrn pro všechna Vaše aktivní zařízení.

Data lze následně stáhnout v elektronické podobě ve formátu .xml a uložit do Vašeho počítače.

OTŘESOVÝ ALARM

Lokátor můžete využívat i jako zabezpečení proti krádeži. Pomocí jednoduchého SMS příkazu, nebo v administraci ONLINE sledování, si můžete aktivovat upozornění na nežádoucí pohyb. Jakmile dojde k pohybu vozidla, obdržíte SMS zprávu s upozorněním, nebo Vás na pohyb upozorní aplikace pro chytré telefony (dle aktuálního nastavení).

GEO PLOT

Pokud aktivujete funkci GEO-plotu, na mapě si nastavíte oblast, ve které se lokátor standardně může pohybovat. Jakmile dojde k opuštění tohoto prostoru, lokátor Vás na vzniklou situaci upozorní.

Funkce:

- Připojení a napájení pomocí OBD portu
- Sledování pohybu v reálném čase
- Zjištění polohy v místech bez signálu GPS
- Určování polohy pomocí GPS+GSM modulu
- Zobrazení historie pohybu
- Funkce GEO-plotu
- Upozornění na pohyb
- Upozornění na překročení přednastavené rychlosti
- Upozornění na nízký stav baterie
- Otřesový alarm
- Režim spánku pro maximální úsporu baterie

Technická specifikace:

- Rozměr: 53 x 46 x 23mm
- Váha: 45g
- Síť: GSM/GPRS
- GPS chip: UBLOX
- Citlivost GPS: -159dBm
- Provozní teplota: -20 až +55°C
- Kapacita záložní baterie: 150mAh

Balení obsahuje:

  • Lokátor TK816
  • Manuál
Zboží zařazeno v kategoriích
Proč nakoupit u nás?
  • Test každého produktu před odesláním.
  • Odeslání zásilky do 2 pracovních dnů.
  • Telefonická technická podpora.
  • Bezproblémové odstoupení od smlouvy do 14 dnů.
Kontakt
Po - Pá: 9.00 - 16.00 hod.