Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po - Pá: 9.00 - 16.00 hod.
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
 1. Úvod
 2. GPS lokátory
 3. Auto/Moto GPS lokátor - TKSTAR

Auto/Moto GPS lokátor - TKSTAR

TK806 nabízí velmi malé rozměry a z toho důvodu je ideálním GPS lokátorem pro sledování polohy motorek, elektrokol, automobilů a jiných vozidel s vlas... celý popis
Dostupnost
Do 30 dnů.
1 901 Kč
1 571,07 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:TK806
Kompletní specifikace

TK806 nabízí velmi malé rozměry a z toho důvodu je ideálním GPS lokátorem pro sledování polohy motorek, elektrokol, automobilů a jiných vozidel s vlastní baterií.

Polohu lokátoru lze sledovat jednorázově pomocí SMS příkazů, díky kterým získáte informace o lokátoru a odkaz na Google maps přímo do vašeho mobilního telefonu. Pro rozkliknutí odkazu se vám zobrazí poloha na mapě. Díky funkci GPRS lze sledovat polohu a pohyb lokátoru v prohlížeči vašeho počítače, nebo v aplikaci pro chytré telefony. Sledování rychlostí, histroie trasy, upozornění na pohyb a nastavení GEO-plotu je samozřejmostí.

JEDNORÁZOVÉ SLEDOVÁNÍ POLOHY

Tento režim je ideální v případě, kdy nevyžadujete sledování lokátoru v reálném čase na mapě, ale spokojíte se pouze se žjištěním jeho aktuální polohy.

Lokátor prozvoníte, nebo na něj zašlete příslušný příkaz a v zápětí obdržíte SMS zprávu s údaji o stavu signálu, aktuální rychlosti, údaje o zeměpisné šířce, délce a odkaz na mapy. Po rozkliknutí okazu se Vám zobrazí aktuální poloha Vašeho lokátoru zobrazená na mapě.

Tento režim je vhodný při použití lokátoru jako zabezpečovacího prvku proti krádeži, případně pro příležitostné zjištování jeho polohy.

SLEDOVÁNÍ V REÁLNÉM ČASE

Pokud chcete mít detailní přehled o pohybu lokátoru, zvolíte tento režim. Po správném nastavení lokátoru můžete v aplikaci pro chytré telefony, nebo v přohlížeči Vašeho počítače, sledovat pohyb lokátoru v reálném čase, zobrazit si historii pohybu za libovolné časové období, nastavit si GEO-plot a využívat mnoho dalších funkcí.

Veškeré nastavení je velmi snadné, ale v případě zájmu jej provedeme za Vás. Nastavení, včetně přístupu k ONLINE sledování, od nás obdržíte zcela zdarma. Můžete tak pod jedním účtem sledovat jeden, nebo i více lokátorů bez měsíčních poplatků.

KNIHA JÍZD

Díky online sledování lokátoru v reálném čase můžete získat i knihu jízd k vozidlu, ve kterém je lokátor umístěn. V systému si snadno vygenerujete nájezd kilometrů, nebo spotřebu paliva za libovolné období. Knihu jízd můžete generovat pro každý lokátor zvlášť, nebo souhrn pro všechna Vaše aktivní zařízení.

Data lze následně stáhnout v elektronické podobě ve formátu .xml a uložit do Vašeho počítače.

OTŘESOVÝ ALARM

Lokátor můžete využívat i jako zabezpečení proti krádeži. Pomocí jednoduchého SMS příkazu, nebo v administraci ONLINE sledování, si můžete aktivovat upozornění na nežádoucí pohyb. Jakmile dojde k pohybu vozidla, obdržíte SMS zprávu s upozorněním, nebo Vás na pohyb upozorní aplikace pro chytré telefony (dle aktuálního nastavení).

GEO PLOT

Pokud aktivujete funkci GEO-plotu, na mapě si nastavíte oblast, ve které se lokátor standardně může pohybovat. Jakmile dojde k opuštění tohoto prostoru, lokátor Vás na vzniklou situaci upozorní.

ODSTAVENÍ VOZIDLA

GPS lokátor TK806 disponuje funkcí, díky které můžete znehybnit Vaše vozidlo například v případě, kdy došlo k jeho odcizení. Pomocí jednoho SMS příkazu dálkově odpojíte palivového čerpadlo, čímž dojde k znehybnění vozidla. Kdykoliv pak můžete funkci deaktivovat a motor vozidla opět nastartovat. Tuto funkci lze využít i na dopravní prostředky napájené baterií, jako například u elektrokol. V tomto případě můžete odpojit přívod elektřiny, nebo spínací skříňku.

Funkce:

- Voděodolnost
- Sledování pohybu v reálném čase
- Zjištění polohy v místech bez signálu GPS
- Určování polohy pomocí GPS+GSM modulu
- Zobrazení historie pohybu
- Funkce GEO-plotu
- Upozornění na pohyb
- Znehybnění vozidla
- Upozornění na překročení přednastavené rychlosti
- Otřesový alarm
- Záložní baterie pro případ pokusu o demontování lokátoru

Technické specifikace:

- Rozměry: 77 x 27 x 15mm
- Váha: 36g
- Síť: GSM/GPRS
- GPS chip: UBLOX
- Citlivost GPS: -159dBm
- Baterie: 150mAh Li-ion
- Provozní teplota: -20 až +55°C
- Kapacita záložní baterie: 150mAh

Balení obsahuje:

 • GPS lokátor TK806
 • Kabeláž pro připojení
 • Relé
 • Nálepku pro uchycení lokátoru
Zboží zařazeno v kategoriích
Proč nakoupit u nás?
 • Test každého produktu před odesláním.
 • Odeslání zásilky do 2 pracovních dnů.
 • Telefonická technická podpora.
 • Bezproblémové odstoupení od smlouvy do 14 dnů.
Kontakt
Po - Pá: 9.00 - 16.00 hod.