Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po - Pá: 9.00 - 16.00 hod.
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
 1. Úvod
 2. Keyloggery
 3. AirDrive Keylogger Pro - 16MB

AirDrive Keylogger Pro - 16MB

AirDrive Keylogger Pro je zařízení extra malých rozměrů. Největší výhodou tohoto produktu je podpora WiFi připojení, díky kterému můžete přistupovat... celý popis
Dostupnost
Ihned 2 ks
2 492 Kč
2 059,50 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:KeelogAirPro
Kompletní specifikace

AirDrive Keylogger Pro je zařízení extra malých rozměrů. Největší výhodou tohoto produktu je podpora WiFi připojení, díky kterému můžete přistupovat k získaným datům v rámci WiFi sítě pomocí mobilního telefonu, tabletu, nebo jiného počítače. Varianta Pro Vám dokonce umožňuje zasílání nahraných dat na váš email. Rovněž můžete sledovat aktivitu na monitorovaném počítači v reálném čase.

Keylogger je neodhalitelný jakýmkoliv antivirovým programem. Je tedy vhodný pro monitorování aktivity zaměstnanců, dětí, nebo jako nástroj k získání jakýchkoliv přístupových údajů, včetně hesel.

 

Funkce:

 • Automatický záznam všech stisklých kláves
 • 16MB pamět - až 16 000 000 stiklých kláves
 • Bezdrátová obsluha a přístup k datům - možnost zasílání dat na váš email
 • Sledování aktivity v reálném čase
 • Přístup z jakéhokoliv počítače, tabletu, nebo mobilního telefonu
 • Zobrazení dat prostřednictvím webového prohlížeče, bez nutnosti instalace speciálních programů
 • 128-bitové šifrování dat
 • Zcela neodhalitelný pomocí antivirových programů

 

Velikost


AirDrive keyloggery nabízí velmi malé rozměry, které jsou jednou z hlavních kritérií v případě snahy o znemožnění ohalení odposlechových zařízení. S délkou neuvěřitelných 21mm se AirDrive keylogger stává nejmenším keygrabberem na trhu.

 

Snadný přístup

Veškeré AirDrive keyloggery se chovají jako WiFi hotspot. K zařízení můžete přistupovat pomocí jakýchkoliv WiFi zařízení, jako je mobilní telefon, tablet, PC, nebo notebook, aniž byste museli s keyloggerem přijít do kontaktu. Díky této funkci zcela minimalizujete možnost jeho odhalení.

K obsahu můžete přistupovat promocí webového prohlížeče. Není tedy nutné do monitorovaného počítače instalovat jakékoliv spy programy, které jsou snadno dohledatelné pomocí antivirových programů.

 

Kompatibilita

AirDrive keylogger je kompatibilní s jakoukoliv USB klávesnící a čtečkou čárových kódů.

Jednoduše připojíte keylogger před konektor USB klávesnice a následně budou zaznamenány veškeré stisklé klávesy. Keylogger je 100% neviditelný a v počítači zcela neodhalitelný.

 

Snadné nastavení

AirDrive keylogger je velmi mocným bezpečnostním a odposlechovým zařízením. Webové rozhraní vám umožňuje detailní správu nastavení, ve kterém můžete libovolně upravit přístupové údaje a záznam stisknutých kláves.

V nastavení si můžete vybrat ze 40 různých uspořádání klávesnice, včetně jazyku, ve kterém na počítači probíhá komunikace.

 

Verze Pro

Verze keyloggeru AirDrive Pro vám nabídce velké množství jedinečných funkcí, jako je zasílání veškerých dat na váš email, přístup k datům odkudkoliv na světě, sledování aktivity v reálném čase a rovněž i záznam data a času, kdy došlo k pořízení záznamů.

 

Balení obsahuje:

 • AirDrive Pro keylogger
 • Manuál


Zboží zařazeno v kategoriích
Proč nakoupit u nás?
 • Test každého produktu před odesláním.
 • Odeslání zásilky do 2 pracovních dnů.
 • Telefonická technická podpora.
 • Bezproblémové odstoupení od smlouvy do 14 dnů.
Kontakt
Po - Pá: 9.00 - 16.00 hod.